duminică, 23 februarie 2014
Descarcare esuata
Vreau sa scriu ca sa ma descarc. Nu stiu despre ce sa scriu. Stiu doar ca eram si sunt pe un drum in care mi-am propus sa nu mai functionez ca un robot si sa simt, sa oberve tot ce se intampla in jur, sa descifrez semnele care imi apar in viata 24 din 24. A fi constient cica ii zice. A te gasi pe tine insuti,a scapa de inhibitii, frica, anxietate, regrete, mustrari de constiinta, a trai in prezent. Prezentul meu acum este extrem de afectat de un factor extern sinelui care ma pune la incercare. Simt ca nu pot trai cu un nod in gat, vreau ca tot ce se intampla acum sa aiba o finalitate, cat se poate de repede. Fuck fuck prea multe ganduri...o sa o las balta. stiu ca se poate termina repede si mor ca nu depinde de mine. Nu stiu ce sa fac. vreau sa nu fac nimic si sa nu imi pese.
sa nu fac nimic sa imi vad de viata sa nu imi pese.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu